BMW Półmaraton Praski 28.08.2016 – wolontariat zgłoszenia

PolmaratonKochani,

BMW Półmaraton Praski już za niecały miesiąc. Ponieważ jesteśmy zobligowani podać organizatorowi wstępną listę Wolontariuszy, prosimy Was o PILNĄ REJESTRACJĘ.

Jeśli okaże się, że nie będziesz mógł/mogła przyjść, a zarejestrujesz się – powiadom nas o tym mailowo.
W ramach przypomnienia:
Bieg odbędzie się 28 sierpnia 2016 r (niedziela). Zatem jeśli pod koniec sierpnia masz trochę wolnego czasu, chcesz wesprzeć Fundację 20 i pracujące z nią drużyny, poznać nowych ludzi, zdobyć nowe doświadczenia i poczuć odpowiedzialność za swoją cząstkę półmaratonu, to nie pozostaje nic innego jak wypełnić formularz zgłoszeniowy i rozesłać informację do przyjaciół :-). W formularzu znajdują się również wszystkie szczegółowe informacje o biegu.

I relacja z zeszłego roku. Było super!