GRA MIEJSKA

PKiN_rozowyUnikalna gra miejska dla rodziców i dzieci

Grono harcerek i harcerzy z 20 (Gosia, Andrzej, Max) oraz z 265 (Agnieszka, Lena, Ignacy, Konrad, Paweł) przy Moderacji Zyga z F20 opracowało ramowy program gry miejskiej. Zbudowana w formule RPG, w atmosferze sensacji i niesamowitych, dotąd niespotykanych przeżyć da możliwość poznania historii i stworzenia alternatywnego jej przebiegu. Skierowana do całej młodzieży z Grochowa i Saskiej Kępy oraz ich rodziców.

Chcemy, aby dzięki tej grze:
•    Rodzice wzmocnili relacje z dziećmi
•    Instruktorzy i funkcyjni rozpoczęli lepszą współpracę z rodzicami
•    Pokazać rodzicom i kandydatom, że 20 i 265 z ZHR to atrakcyjne, wartościowe i pogodne środowiska harcerskie (przede wszystkim przez kontakt z ludźmi z ZHR-u)
•    Zbudować dobrą atmosferę dla harcerstwa na Pradze Południe przez udział wolontariuszy – kolegów i koleżanek harcerzy z gimnazjów i liceów
•    Lepiej wypromować harcerstwo według założeń ZHR.