Unikalna Gra Miejska

PKiN_rozowyUnikalna gra miejska dla rodziców i dzieci
Kontakt do Zbyszka „Zyga”Olszewskiego: zbiolsz1@gmail.com

Grono harcerek i harcerzy z 20 (Gosia, Andrzej, Max) oraz z 265 (Agnieszka, Lena, Ignacy, Konrad, Paweł) przy Moderacji Zyga z F20 opracowało ramowy program gry miejskiej. Zbudowana w formule RPG, w atmosferze sensacji i niesamowitych, dotąd niespotykanych przeżyć da możliwość poznania historii i stworzenia alternatywnego jej przebiegu. Skierowana do całej młodzieży z Grochowa i Saskiej Kępy oraz ich rodziców.

Chcemy, aby dzięki tej grze:
•    Rodzice wzmocnili relacje z dziećmi
•    Instruktorzy i funkcyjni rozpoczęli lepszą współpracę z rodzicami
•    Pokazać rodzicom i kandydatom, że 20 i 265 z ZHR to atrakcyjne, wartościowe i pogodne środowiska harcerskie (przede wszystkim przez kontakt z ludźmi z ZHR-u)
•    Zbudować dobrą atmosferę dla harcerstwa na Pradze Południe przez udział wolontariuszy – kolegów i koleżanek harcerzy z gimnazjów i liceów
•    Lepiej wypromować harcerstwo według założeń ZHR.

Oto lista prac do wykonania. ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY! Wszyscy sa mile widziani!
•    Opracowanie narracji i fabuły (scenariusz) – jest w 70%
•    Ustawienie harmonogramu i liderów zespołów (struktura organizacyjna)
•    Ustawienie trzytygodniowej komunikacji o grze dla jak największego zasięgu (media plan)
•    Doprowadzenie do złożenia wniosku o dofinansowanie z różnych źródeł (budżet)