MISJA I CELE

Jesteśmy fundacją, założoną przez byłe harcerki, harcerzy, instruktorki i instruktorów 20 WDHiZ im. Zawiszy Czarnego. Obserwując niekorzystną sytuację demograficzną, dewaluację wartości, tak ważnych w wychowaniu przyszłych pokoleń jak i życiu lokalnych społeczności, postanowiliśmy zaangażować się we wsparcie młodzieży, która poświęca swój czas na służbę społeczną. Pragniemy pomagać swoim doświadczeniem w sposób merytoryczny i finansowy. Koncentrujemy się na działaniach służących wspomaganiu środowisk harcerskich, rozwijaniu talentów i wzmacnianiu lokalnych liderów. Za główne cele postawiliśmy sobie inicjowanie, wspieranie oraz organizację wszelkich działań  kształtujących prospołeczne, patriotyczne postawy młodego pokolenia. Jesteśmy organizacją non-profit. Wszyscy członkowie organów  statutowych fundacji pełnią swe funkcje społecznie.