Nasi wolontariusze na trasie biegu BIEGNIJ WARSZAWO

fb_boxTegoroczny sezon dużych  biegów ulicznych w Warszawie powoli dobiega końca. Jedną z ostatnich imprez tego typu było kryterium BIEGNIJ WARSZAWO. Ponieważ bieg ten jest jednym z większych rozgrywanych na ulicach Stolicy, nie mogło na nim zabraknąć naszych ludzi. Tym razem wolontariusze FUNDACJI 20 współorganizowali jedyny na całej trasie punkt nawadniania. Pogoda dopisała, więc trzeba było się uwijać. Wolontariusze obsługujący nasz punkt stanęli na wysokości zadania i wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Jeszcze raz pragniemy podziękować tym, którzy wzięli udział w niedzielnym wolontariacie. Szczególne podziękowania kierujemy do Kasi, Bodka i Krzysia za pomoc w koordynacji punktu.

• Pogoda poprawiała humory biegaczom i wolontariuszom